Skip to content

Hizmetlerimiz

Mükemmel sonuçlar sağlıyoruz

Profesyonel Hizmet

KATLANIR CAMBALKON SİSTEMLERİ

Karaca Cam Balkon GOLD Cam Balkon sistemlerinde kullanılan kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde, 2 kanallı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir.

ISICAMLI CAMBALKON SİSTEMLERİ

Isıcamlı cambalkon, hem görsellik hem de fonksiyon açısından standart cambalkonlardan ayrılarak, balkonu evin kullanışlı bir odası haline getiriyor.

SÜRME CAMBALKON SİSTEMLERİ

Yüksekliği 2.30 M Kadar olan balkonlar içindir. Camlar 8 mm temperli camdır. Profiller eleksal alüminyum, aksesuarlar polyamid ve pririnçtir.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA

Evinizde, iş yerinizde, bahçenizde, yazlığınızda, dağ evinde ya da bağ evinde bulunan evinizin kapı ve pencere sistemlerini yaparken veya yaptırırken yapacağınız tercihler, evin ısı ve nem oranından, havalandırmasına ve hatta evin değerinin artmasına kadar onlarca etkiye sahiptir.

ALÜMİNYUM OFİS BÖLME

Mimarinin belirlediği yapısal ölçekler ve çalışma ortamının gereksinimlerine göre, özel çözümler üretilebilmektedir. Alanların maksimum fayda ile kullanımına olanak sağlar ve aynı zamanda günümüz koşullarına uygun, modern çalışma ortamları yaratır.

ALÜMİNYUM KÜPEŞTE

Karaca Yapı Alüminyum korkuluklar ve küpeşteler uzun yıllar ömürlü olması bakımından çok tercih edilir. Alüminyum korkuluklar ve küpeşteler içerisindeki çeşitli alaşımlar sayesinde metal ve demir gibi dayanıklı hale getirilmektedir. Sağlıklı ve doğa dostu hammaddeye sahiptir.

GİYOTİN ALÜMİNYUM

Giyotin pencereler düşey eksende çalışan hareketli motorlu cam panellere sahip olan pencerelerdir. Otomatik giyotin pencerelerde iki ya da üç kanatlı açılım seçenekleri sunulur. Günümüzde veranda, teras, cafe, restaurant, kış bahçeleri gibi alanlarda kullanılır.

PVC PENCERE SİSTEMLERİ

Önceliği sadelik ve şıklığa veren Zendow PVC Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınızın hem mimarisiyle hem de dekorasyonuyla mükemmel uyum sağlar. Sıcak ve yumuşak çizgileri, klasik ve modern tarzın izlerini taşır.

PERGOLA AÇILIR TAVAN

Yapı ruhsatı gerektirmeyen, tamamı otomatik açılıp kapanabilen, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan, ergonomik ve fonksiyonel ileri teknoloji tente sistemidir. Yanal alanlar; Vertiglass dikey otomatik cam sistemleri ya da ısı yalıtımlı sabit sistemler ile kapatılmaya uygundur.

0
Tamamlanan Proje
0 +
Özgün Tasarım
0 +
ÇALIŞMA TESİSLERİ
0
Revize

Referanslar

Müşteri Geribildirimi

Gayet memnun kaldık. Başlangıçta endişeliydik ancak iş teslimi sonrası ve ilgili servis arkadaşların olması tüm endişemizi giderdi. Herşey için teşekkürler.
Serkan Bey
Avukat
Teknik elemanların ilgili yaklaşımı size zaten güven veriyor. İş sürecinde hiç sıkıntı yaşamadık. Herkese tavsiye ederim.
Hande Hanım
Ev Hanımı
İnternetten bulduk firmalarını. İşini bilen saygılı ustaları var. Çok fazla söze gerek yok. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.
Esma Hanım
Öğretmen

Ölçüm ve Teklif

Ölçülerinizi Fax Mail veya Mesaj Atarak Fiyat Teklifi Alabilirsiniz.

error: Content is protected !!