Skip to content

Hakkımızda

Hakkımızda

Karaca Yapı
Cam Balkon Pencere Sistemleri

2006 yılında iSTANBUL’ da kurulmuş bir firmadır. Firma kurulmadan önce aileden gelen köklü ticari ahlak ve birikim temel alınmıştır. Bu temel üzerine inşa ettiğimiz firmamız kısa sürede çok yol almış, alanında söz sahibi olmayı başarmıştır. Firmamız kullandığı malzeme kalitesi, fiyatı ve hizmeti ile ulusal bazda rakipleri ile rekabet edebilecek seviyededir.

Firmamız, İSTANBUL – BAŞAKŞEHİR merkez ofis ve ALTINŞEHİR de bulunan imalathane ve showroom ile toplam 1000 m2 lik alanda, 6 montaj, 3 üretim olmak üzere toplam 15 teknik eleman, 2 halkla ilişkiler ve mimarımız ile birlikte hizmet vermektedir. Fabrikamızın cam balkon üretim kapasitesi 250 m2/gün dür. Firmamız kurulduğu günden beri bölgede önemli bir pazar payı elde etmiştir. Müşterilerimizin, üretici firmaların uzaklığına ve yüksek fiyatlara rağmen aldığı ürünler, daha uygun bir fiyata güler yüzlü bir ekip desteği ile önlerine sunulmuştur.

İletişim Bilgisi

telefon

+90 212 461 55 58

mobil

+90 532 594 00 01

eposta

info@cambalkonpimapen.com

adres

Kirazlı Mah. Zübeyde Hanım Cad. 1145 Sok. No: 1/A Bağcılar/İstanbul/TURKİYE

Şirket Profili

Bir mükemmellik geleneği

Tüm iş süreçlerinde tümden gelim operasyonları neticesini özenle takip ediyoruz. İstatistik alıyor ve bunları değerliyoruz. Hayata anlamlı bir pencereden bakıyoruz. 

15

Yıl

Yapı ve Mimaride Liderlik Yolunda

Neler yapıyoruz

Ağırlıklı cam balkon ve pencere sistemleri geliştirip uyguluyoruz. Estetiği önemsiyoruz. Simetrik ve asimetrik tasarım çözümleri sunuyoruz.

Temel değerler

Üretim anlayışı bilinciyle insan odaklı çalışma prensibini benimsiyoruz. Bu yaklaşım hem motivasyon hemde iş sonu mutlu yüzler görmemizi sağlıyor.

Yetenekler

Deneyimimiz

Her başlangıç yeni bir deneyim, her son yeni bir yetenek.

Hız
80%
Güvenilirlik
99%
Ulaşım
87%
Kalite
100%

Sorumlu Ekip Arkadaşları

Aylin Yüreğir

Pazarlama Müdürü

Mustafa Karaca

CEO

Yusuf Doğan

Usta

Serkan Aslan

Usta

Ahmet Özgüven

Usta

Semra Durmaz

Muhasebe

error: Content is protected !!